AGROTECH 2018 – Wywiady

Wywiady z organizatorami targów

Dariusz Michalak, członek Zarządu Targów Kielce

– Targi techniki rolniczej w Kielcach są od samego początku miejscem prezentacji najnowszych rolniczych idei i technicznych nowości branży. Wystawcy chętnie korzystają z tej możliwości, wybierając do swej promocji uznane wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, które odwiedzają tłumy rolników. Targi z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. W edycji 2016 AGROTECH gościł 63 500 zwiedzających, w 2017 roku padł rekord 71 250 osób, które zobaczyły wystawę. Wiele znanych firm światowej branży wpisuje wydarzenie w Targach Kielce w swe plany marketingowe, wybierając nasze doświadczenie i renomę targów AGROTECH.

Warto dodać, że Targi Kielce obchodziły w roku ubiegłym jubileusz 25-lecia swego istnienia, a Międzynarodowa Wystawa Techniki Rolniczej jest jedną z pierwszych, jakie zorganizowaliśmy. Już wtedy byliśmy przekonani, że polscy rolnicy potrzebują dedykowanego im wydarzenia. Kieleckie targi techniki rolniczej nieodłącznie towarzyszą branży rolnej. Dzięki nim zwiedzający mają szansę zobaczyć podczas AGROTECHU wszystko, co aktualnie prezentują cenione światowe i krajowe brandy. Rodzime firmy, specjalizujące się w maszynach i akcesoriach rolniczych mają możliwość pokazania dużemu gronu odbiorców, to co mają najlepszego w swych ofertach dla małych i średnich gospodarstw rodzinnych. Ta różnorodność gwarantuje gospodarzom wybór maszyn w cenach na każdą kieszeń.


Kamil Perz, Dyrektor Wydziału Targów w Targach Kielce

– Tegoroczny AGROTECH jest większy od poprzedniego. Z uwagi na ilość zgłaszających się wystawców z Polski i wielu innych krajów, udostępniliśmy im jeszcze większą niż w roku ubiegłym powierzchnię targową – ponad 63 tysiące metrów kwadratowych. Tak duża ekspozycja zajęła w sumie 11 hal wystawienniczych, a także teren zewnętrzny. Na naszych gości czekają nowoczesne stoiska, setki ciągników i maszyn rolniczych. Na stoiskach firm można korzystać ze specjalnych symulatorów ciągników i maszyn. Zachęcam, by zajrzeć do wszystkich hal, bo nie tylko wielkość, ale też jakość ekspozycji, obecność znanych na świecie marek, liczba towarzyszących targom eventów, wizyty znanych celebrytów – wszystko to na pewno sprosta oczekiwaniom rolników. Przygotowaliśmy niespodzianki dla rolniczych vlogerów, którzy wzięli udział w konkursie na filmowe zaproszenie na targi AGROTECH.

Poza mnóstwem atrakcji przygotowanymi na targi, w czasie AGROTECH-u ważny jest klimat wydarzenia. A ten od lat jest przyjazny rolnikom, tym młodym i tym starszym. Kieleckie targi doskonale łączą pokolenia. Również wielu wystawców mówi, że kieleckie targi mają swój niepowtarzalny klimat od 24 lat. Myślę, że połączenie naszego targowego doświadczenia i starań wszystkich firm o prezentację dedykowaną specjalnie polskim rolnikom daje bardzo dobry efekt. Tego trzymamy się także w czasie targów AGROTECH 2018.

TARGI KIELCE S.A.

TARGI KIELCE S.A.

25-672 Kielce, ul. Zakładowa 1
Telefony: 41 365 12 22, 41 345 62 61

www.targikielce.pl

Udostępnij ten artykuł
468 ad