AGROTECH 2018

Wielkie święto producentów i odbiorców techniki rolniczej w Targach Kielce

Ciągniki i inne maszyny rolnicze z 24 krajów będzie można oglądać w 11 halach wystawienniczych Targów Kielce. Znajdą się wśród nich liderzy światowego i krajowego rynku oraz ich premiery. To największa ekspozycja techniki rolniczej w Polsce, zorganizowana w halach. A uzupełnieniem targów AGROTECH 2018 są prezentacje, eventy, niespodzianki przygotowane przez firmy, których na tegorocznym AGROTECH-u jest blisko 800. Wszystko można oglądać od 16 do 18 marca w Targach Kielce. W roku ubiegłym roku wystawę w Kielcach odwiedziło 71 250 rolników.

AGROTECH jest największą w Polsce wystawą, spośród wszystkich branż gospodarki, organizowaną w halach wystawienniczych. Na rolników czekają przede wszystkim liderzy branży, w tym roku również można liczyć na ich obecność. Jak zwykle interesujące stoiska z atrakcjami prezentują między innymi: New Holland, John Deere, Case IH, Class, Same Deutz-Fahr, Kuhn, Ursus, Kubota, Zetor, a także tak znane na polskim rynku rolniczym firmy jak: Korbanek, Bury, Krukowiak, Syngenta, Yara, Jarmet, Bomet i setki innych producentów.

Z premierami i atrakcjami

Premierę mają w Kielcach najnowsze ciągniki, między innymi T4.75S oraz T7 marki New Holland. John Deere świętuje w Kielcach 100-lecie swojego pierwszego ciągnika. Zetor prezentuje model MAJOR HS 80 w nowym designie. Zobaczyć można maszyny uhonorowane nagrodami dla „Maszyny Rolniczej Roku 2017”. Na stoiskach jak zwykle pełno jest atrakcji i niespodzianek – to już stały punkt trzydniowego AGROTECHU. Symulatory, to kolejna atrakcja, by rolnicy mogli wypróbować najnowsze maszyny i ciągniki.
W Targach Kielce premierę ma gra Pure Farming 2018 – jej miłośnicy mogą wypróbować nowe opcje już podczas wystawy, na stoisku firmy Techland. A to wciąż tylko mała część niespodzianek, jakie czekają na zwiedzających.

Oprócz wiedzy o nowoczesnej technice rolniczej Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH to solidna dawka świeżej wiedzy – od przepisów i ubezpieczeń, po konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach. Na stoisku Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rolnicy mogą na przykład pod okiem specjalistów wypełnić e-wniosek o dopłaty.

Posłuchaj sygnalistów, zobacz drwali

Od 18 lat targom AGROTECH towarzyszy ekspozycja Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Gromadzi ona między innymi: narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna. Ekspozycje znajdziemy zarówno w halach, jak i na terenie zewnętrznym, gdzie na żywo można obserwować, jak działają urządzenia i maszyny w trakcie pracy. Atrakcją od lat są popisy zespołu sygnalistów myśliwskich, ale na prawdziwe emocje można liczyć obserwując na żywo rzeźbienie w balach drewna przy pomocy pił elektrycznych.

TARGI KIELCE S.A.

TARGI KIELCE S.A.

25-672 Kielce, ul. Zakładowa 1
Telefony: 41 365 12 22, 41 345 62 61

www.targikielce.pl

Udostępnij ten artykuł
468 ad